Tokio Hotel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio Hotel

Tokio Hotel Turkei Forum

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

TH Turkiye'ye mi geliyor?

+2
angel
Immorta£_Nym
6 posters
YazarMesaj
Immorta£_Nym

Immorta£_Nym

TH Turkiye'ye mi geliyor? Empty
MesajKonu: TH Turkiye'ye mi geliyor?   TH Turkiye'ye mi geliyor? Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2007 9:52 pm

Arkadaşlar bi sitede direk 2008 de Parkorman'a geleceklerini okudum..Sizce ne kdr doğrudur?Gerçi nerden biliyorsun biraz aç nerde okudun gibi sorulara cevap vermemişti bu haberi veren şahıs o yüzden bilemeyeceğim.TH'nin turlarını öğrenmek istiyorum ama ne yazık ki Almanca yok..Hemi de hiç.O yüzden İng.sitesini bulmaya çalışıyorum.
angel

angel

MesajKonu: Geri: TH Turkiye'ye mi geliyor?   TH Turkiye'ye mi geliyor? Icon_minitimeSalı Tem. 10, 2007 12:21 pm

ya evt ya bende de hiç almanca yok ingilizce site bulursan haber ver ama 2008 de geleceği doğruymuş sanırım
Immorta£_Nym

Immorta£_Nym

MesajKonu: Geri: TH Turkiye'ye mi geliyor?   TH Turkiye'ye mi geliyor? Icon_minitimeSalı Tem. 10, 2007 12:25 pm

ya ben bi TH fan sitesine daha üye oldum daha geniş kapsamlı bir site muhtemelen siz zaten üyesinizdir oraya her neyse orda da bunla ilgili ayrıntılı bir haber bulamadım..turlarında da görnmüyo anlamadım valla..
angel

angel

MesajKonu: Geri: TH Turkiye'ye mi geliyor?   TH Turkiye'ye mi geliyor? Icon_minitimeSalı Tem. 10, 2007 1:22 pm

aslında şu an sadece buraya üyeyim .linki verebilirsen iyi olur Very Happy
Immorta£_Nym

Immorta£_Nym

MesajKonu: Geri: TH Turkiye'ye mi geliyor?   TH Turkiye'ye mi geliyor? Icon_minitimeSalı Tem. 10, 2007 1:23 pm

tabii kii..
www.tokiohotelfantr.com
Ben yine aynı nik ile üyeyim orda görürsen Very Happy
angel

angel

MesajKonu: Geri: TH Turkiye'ye mi geliyor?   TH Turkiye'ye mi geliyor? Icon_minitimeSalı Tem. 10, 2007 3:18 pm

thanks.. Smile
Immorta£_Nym

Immorta£_Nym

MesajKonu: Geri: TH Turkiye'ye mi geliyor?   TH Turkiye'ye mi geliyor? Icon_minitimeSalı Tem. 10, 2007 3:21 pm

Rica ederm Very Happy
AyCha

AyCha

MesajKonu: Geri: TH Turkiye'ye mi geliyor?   TH Turkiye'ye mi geliyor? Icon_minitimeÇarş. Tem. 11, 2007 9:13 pm

qeLsinLer yaa waLLa qiderim konserine hem hayatımın aşkını [Tom'dan bahsediorum] Bikerecik biLem oLsa qörürüm ondan sonra artık fenaLaşır komaLıkmı oLurum biLmiorum Very Happy Rolling Eyes ama ben onu chok Sebiommmm Sad Sad
angel

angel

MesajKonu: Geri: TH Turkiye'ye mi geliyor?   TH Turkiye'ye mi geliyor? Icon_minitimeÇarş. Tem. 11, 2007 9:17 pm

yaa evet gelsinler artıkkk Crying or Very sad billi görmek istiyorum Exclamation Sad
AyCha

AyCha

MesajKonu: Geri: TH Turkiye'ye mi geliyor?   TH Turkiye'ye mi geliyor? Icon_minitimeÇarş. Tem. 11, 2007 9:20 pm

bende Tom u qörmek istiorum chok sebiom ben onuuu Crying or Very sad beLki qeLdiqinde beni de yanında qötürür Shocked aman nerde bende o şans öLe bişi oLsun aLLahtan başka bişi diLemem Very Happy Very Happy
angel

angel

MesajKonu: Geri: TH Turkiye'ye mi geliyor?   TH Turkiye'ye mi geliyor? Icon_minitimeÇarş. Tem. 11, 2007 9:22 pm

bende aynı şeyleri bill için sölüyoruuum. Sad mucize olurdu heralde Smile Crying or Very sad
AyCha

AyCha

MesajKonu: Geri: TH Turkiye'ye mi geliyor?   TH Turkiye'ye mi geliyor? Icon_minitimeÇarş. Tem. 11, 2007 9:26 pm

İnşaLLah oLur ne diim kısmet Shocked
bill_mania

bill_mania

MesajKonu: Geri: TH Turkiye'ye mi geliyor?   TH Turkiye'ye mi geliyor? Icon_minitimeC.tesi Ekim 06, 2007 1:54 pm

angel demiş ki:
yaa evet gelsinler artıkkk Crying or Very sad billi görmek istiyorum Exclamation Sad

aynenn yaa ya ama bnde bir sürü alman sitesi var üyeyimde ama öle bişi demiyolar hiç türkiyeye gitcekler fln hiç bir yerde yazmyıolar ma ainş. gelirler
narmina

MesajKonu: Geri: TH Turkiye'ye mi geliyor?   TH Turkiye'ye mi geliyor? Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 9:24 pm

ay canim gelsinler benide alip götürsün ler
yada bn onlari kacırim
Twisted Evil
tom_dilara

MesajKonu: Geri: TH Turkiye'ye mi geliyor?   TH Turkiye'ye mi geliyor? Icon_minitimePtsi Haz. 16, 2008 10:15 am

Ewt türkiyeye gelsinler bencede.ben kesinklikle tomu kaçrırdım

TH Turkiye'ye mi geliyor?
1 sayfadaki 1 sayfası