Tokio Hotel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio Hotel

Tokio Hotel Turkei Forum

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

niye bu kadar çok kıza benzetiyorlar???

+3
angel
Immorta£_Nym
metal_inside
7 posters
YazarMesaj
metal_inside

niye bu kadar çok kıza benzetiyorlar??? Empty
MesajKonu: niye bu kadar çok kıza benzetiyorlar???   niye bu kadar çok kıza benzetiyorlar??? Icon_minitimeCuma Haz. 29, 2007 12:23 pm

daha ilk defa dinleyen yada gören herkes kız kelimesini kullanıyor.dorusu bende ilk izlediğimde öyle sanmıştım.fakat abartıp tarzlarını aşağılayanlar var.bence süperler.bu kadar tatlı olmayı nasıl başarıyosun bill.
Immorta£_Nym

Immorta£_Nym

MesajKonu: Geri: niye bu kadar çok kıza benzetiyorlar???   niye bu kadar çok kıza benzetiyorlar??? Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2007 6:51 pm

Alıntı :
fakat abartıp tarzlarını aşağılayanlar var.

İŞte ben de buna karşıyım.Sevme,dinleme,gördüğün yerde zapla ama kişiliğine,tarzına hakaret etme.
angel

angel

MesajKonu: Geri: niye bu kadar çok kıza benzetiyorlar???   niye bu kadar çok kıza benzetiyorlar??? Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2007 7:03 pm

ya kesinlikle katılıyorum .herkes istediğini yapmakta özgürdür.beğenmediysen,hoşuna gitmediyse ilgilenme .yok illaki bi yorum yapacaklar.hem garipsenecek bi tarafları da yok gayet tatlılar özellikle bill ve billin karakteri de çok hoş tarzı gibi Wink
Immorta£_Nym

Immorta£_Nym

MesajKonu: Geri: niye bu kadar çok kıza benzetiyorlar???   niye bu kadar çok kıza benzetiyorlar??? Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2007 7:06 pm

evet Bill'in aşk hayatı hakkında yaptığı yoruma bayıldım mesela.İkizine hiç mi hiç benzemiyor demek ki bu konuda afferin valla..
angel

angel

MesajKonu: Geri: niye bu kadar çok kıza benzetiyorlar???   niye bu kadar çok kıza benzetiyorlar??? Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2007 7:06 pm

artı her erkek böyle yaratılmaz bill ve tom hem yakışıklı hem de güzel.yüzleri kibar ve çok hoş .binde bir görülen bişey olduğu için haliyle çekemeyenler garipseyenler var Cool
AyCha

AyCha

MesajKonu: Geri: niye bu kadar çok kıza benzetiyorlar???   niye bu kadar çok kıza benzetiyorlar??? Icon_minitimeÇarş. Tem. 11, 2007 9:31 pm

ben iLk izLediqimde anLamıştım erkek oLdukLarını fakat googLe da resimLere bakarken biLLin kafasını kız wücudna yerLeştirmişLer qöüsLer fLn bi ara şüpheLendim nese ki zamanLa onun montaj oLdunu anLadım Very Happy:D lol!
angel

angel

MesajKonu: Geri: niye bu kadar çok kıza benzetiyorlar???   niye bu kadar çok kıza benzetiyorlar??? Icon_minitimePerş. Tem. 12, 2007 9:49 am

ben de bi resm grmüştüm iğrençç yaa gaymiş gibi. resimde bille tom yatakta birbirine çıplak sarılıyomuş gibi. Mad aptallar montaj tabi ama insan snir olmaktan kndini alamıo
beste&bill

beste&bill

MesajKonu: Geri: niye bu kadar çok kıza benzetiyorlar???   niye bu kadar çok kıza benzetiyorlar??? Icon_minitimeC.tesi Eyl. 01, 2007 8:09 am

yaa gıcıq oluoRm yhaa onlaRın taRzı öyLe..biLL kadınsı ve eRkeksi giysiLeRi biR aRada giymeyi seviyoR sadece bu kadaR bounce
bill_mania

bill_mania

MesajKonu: Geri: niye bu kadar çok kıza benzetiyorlar???   niye bu kadar çok kıza benzetiyorlar??? Icon_minitimeC.tesi Ekim 06, 2007 1:44 pm

Immorta£_Nym demiş ki:
Alıntı :
fakat abartıp tarzlarını aşağılayanlar var.

İŞte ben de buna karşıyım.Sevme,dinleme,gördüğün yerde zapla ama kişiliğine,tarzına hakaret etme.

aynenn kardeşim yani sevmiyosannn başkalarına saygı göster yani dimii ne gerek var bnziyosa benzesin kıza hade dönme bile olsaaa ki değill yani sananee dimi bnde uyuz olyuomm Evil or Very Mad @ @ bu arada kıza bnzemeleriinnin sebebide bi şarkıcıyı çok sevip saçlarını öle yaptırmaları yanee
tom_naz

tom_naz

MesajKonu: Geri: niye bu kadar çok kıza benzetiyorlar???   niye bu kadar çok kıza benzetiyorlar??? Icon_minitimePtsi Ocak 28, 2008 1:52 pm

bnce bill tam bi karizma ve kendine özel bi tarzı vr

niye bu kadar çok kıza benzetiyorlar???
1 sayfadaki 1 sayfası