Tokio Hotel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio Hotel

Tokio Hotel Turkei Forum

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

gustav hakkında yorumlar

5 posters
YazarMesaj
Love_Bill
Admin
Love_Bill

gustav hakkında yorumlar Empty
MesajKonu: gustav hakkında yorumlar   gustav hakkında yorumlar Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2007 2:40 pm

gustavla ilgili yorumlarınızı burda paylaşabilirsiniz...
http://tokiohotel.bbflash.net
beste&bill

beste&bill

MesajKonu: Geri: gustav hakkında yorumlar   gustav hakkında yorumlar Icon_minitimePerş. Haz. 14, 2007 7:36 am

th'nin bateristi işte daha ne ddiiim bni ilgilendiimioo:D hem bnm bill im var: Crying or Very sad
beste&bill

beste&bill

MesajKonu: Geri: gustav hakkında yorumlar   gustav hakkında yorumlar Icon_minitimePtsi Haz. 25, 2007 10:24 am

ya dikkatimi çekti arkadaşlar bu gustav ve george u kimse beğenmio acab neden çok tipsizde deiller aslındaa haaaa ama olsun bnim bil im var tongue
beste&bill

beste&bill

MesajKonu: Geri: gustav hakkında yorumlar   gustav hakkında yorumlar Icon_minitimePtsi Haz. 25, 2007 10:25 am

yazık yaff Razz pirat
Immorta£_Nym

Immorta£_Nym

MesajKonu: Geri: gustav hakkında yorumlar   gustav hakkında yorumlar Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2007 7:09 pm

Sen beğenmiyolar san =) yabancı sitelere gir de bak Very Happy
Şahsen ben Georg'a bayılıyorum
Gustav aşırı şirin bir şey.Ben onu Rup'uma benzetiyorum Very Happy
bu ne yav tüm grup eylul mübarek=)bende eylul Very Happy 9 eylul.gustav benden tam 1 yıl 1 gun büyük Very Happy gururlandım Razz
bill_mania

bill_mania

MesajKonu: Geri: gustav hakkında yorumlar   gustav hakkında yorumlar Icon_minitimeC.tesi Ekim 06, 2007 2:18 pm

Immorta£_Nym demiş ki:
Sen beğenmiyolar san =) yabancı sitelere gir de bak Very Happy
Şahsen ben Georg'a bayılıyorum
Gustav aşırı şirin bir şey.Ben onu Rup'uma benzetiyorum Very Happy
bu ne yav tüm grup eylul mübarek=)bende eylul Very Happy 9 eylul.gustav benden tam 1 yıl 1 gun büyük Very Happy gururlandım Razz

ewtt sen öle san bir sürüü seveni var onlarınn hatta sadece onlara açılan bile siteler var
bursalı ünlü

MesajKonu: Geri: gustav hakkında yorumlar   gustav hakkında yorumlar Icon_minitimeÇarş. Mart 19, 2008 3:21 pm

bikere gorge bilmem ama ben gustavı çok seviyorum ve gustavı çok sevenlerde var onuda bilioru tabi benim kadar kimse gustavı sevemez gustava öyle dienler hiç hoş sölemiolar ve öle demeleri benim sinirlendiriyo çünki ben onu görmek onunla gezmek çok istiorum hayal ama öle çok istiorumki bilemezsiniz
bursalı ünlü

MesajKonu: Geri: gustav hakkında yorumlar   gustav hakkında yorumlar Icon_minitimeÇarş. Mart 19, 2008 3:27 pm

ya benim anlamadığım şey neye yazık onu anlamıyorum eyer gustavı kimse beyenmiyo die dienler varsa yanılıolar hemde gustavın hiç acınacak bi yeri yok onuuu çooooooooooooooooooooooooooooook ve çok seviorum doktor olmaktan sonra en istediğim şey onu görmek İNŞALLAH HAYALİM GERÇEK OLUR
bursalı ünlü

MesajKonu: Geri: gustav hakkında yorumlar   gustav hakkında yorumlar Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 5:35 am

gustav sen çok yakışıklısın gerçekten seni çok seviyorum ya çok grubun en yakışıklısı,grubun en iyi dürüstkarakterlisi sensin bu yolundan hiç vazgeçme hiç

gustav hakkında yorumlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gustav Schafer
» Gustav Schafer