Tokio Hotel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio Hotel

Tokio Hotel Turkei Forum

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tom Kaulitz Hakkında Yorumlar

+8
bill_mania
angel
AyCha
Immorta£_Nym
tfan
beste&bill
BiİiİiL
Love_Bill
12 posters
YazarMesaj
Love_Bill
Admin
Love_Bill

Tom Kaulitz Hakkında Yorumlar Empty
MesajKonu: Tom Kaulitz Hakkında Yorumlar   Tom Kaulitz Hakkında Yorumlar Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2007 2:37 pm

Tom kaulitz hakkında yorumlarınızı burda paylasabilirsiniz...
http://tokiohotel.bbflash.net
BiİiİiL

MesajKonu: Geri: Tom Kaulitz Hakkında Yorumlar   Tom Kaulitz Hakkında Yorumlar Icon_minitimePerş. Mayıs 17, 2007 5:07 pm

aşkımmın ikizi I love you Laughing
beste&bill

beste&bill

MesajKonu: Geri: Tom Kaulitz Hakkında Yorumlar   Tom Kaulitz Hakkında Yorumlar Icon_minitimeC.tesi Haz. 09, 2007 3:56 pm

çok tatlu bi kişilik sempatiq ayynı kardeşine çekmiş aynı zaman kankimin bitanesii yani deno nun Laughing Laughing
tfan

MesajKonu: Geri: Tom Kaulitz Hakkında Yorumlar   Tom Kaulitz Hakkında Yorumlar Icon_minitimePerş. Haz. 21, 2007 3:43 pm

bence cookkk tatli ama sapikligi isleri degistirio! Sad
beste&bill

beste&bill

MesajKonu: Geri: Tom Kaulitz Hakkında Yorumlar   Tom Kaulitz Hakkında Yorumlar Icon_minitimeCuma Haz. 22, 2007 8:14 pm

eft tfan hakllı fazla sapık Rolling Eyes
tfan

MesajKonu: Geri: Tom Kaulitz Hakkında Yorumlar   Tom Kaulitz Hakkında Yorumlar Icon_minitimePtsi Haz. 25, 2007 12:47 pm

keske istanbula konsere onlar da gelse ne guzel olurdu!
Immorta£_Nym

Immorta£_Nym

MesajKonu: Geri: Tom Kaulitz Hakkında Yorumlar   Tom Kaulitz Hakkında Yorumlar Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2007 6:58 pm

Alıntı :
Tom grubun sapığı
Tek gecelik aşkları ile ünlüdür. Kızlara ayıracak vakti olmadığını söylemektedir. Bravo dergisinde çıkan bir habere göre Tom şimdiye kadar 25 kızla yatmıştır ve bu sayı gün geçtikçe artmaktadır

Ben onu yola getiririm Very Happy
Benden sadece 8 gun büyük Very Happy
Anlaşılan şimdilik bu sitede ona asılan yok Very Happy Ben alabilir miyim Razz Gerçi benim Georg'um var ama Razz Neyse bi seçim yapcam artık Razz
Şaka bi yana,çocuk haklı.Tabii ki kızlara zaman ayırmayacak,taa ki aşık olana dek.Daha yaşı küçük.Kuyruk sallayana gitcek tabii.Bazıları hakediyor.
AyCha

AyCha

MesajKonu: Geri: Tom Kaulitz Hakkında Yorumlar   Tom Kaulitz Hakkında Yorumlar Icon_minitimeÇarş. Tem. 11, 2007 9:10 pm

Yok sen oLma noLaaar Crying or Very sad Sad Benim ona asıLan asıLmayı bırak aşık oLann Tom benim oLsun noLaaarr Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad
Immorta£_Nym

Immorta£_Nym

MesajKonu: Geri: Tom Kaulitz Hakkında Yorumlar   Tom Kaulitz Hakkında Yorumlar Icon_minitimeÇarş. Tem. 11, 2007 9:14 pm

Peki ya bu kadar da kaptırma kendini kızım onlar bizim farkımızda bile değiller sadece eğleniyoruz.
angel

angel

MesajKonu: Geri: Tom Kaulitz Hakkında Yorumlar   Tom Kaulitz Hakkında Yorumlar Icon_minitimeÇarş. Tem. 11, 2007 9:15 pm

ooo Very Happy Allahtan Sanırım burada bill in fanı yook . Smile en azından bu forumda sadece bna ait o Surprised I love you tom size kalsın arkiler yeterki bille dokunmayınnn Very Happy
Immorta£_Nym

Immorta£_Nym

MesajKonu: Geri: Tom Kaulitz Hakkında Yorumlar   Tom Kaulitz Hakkında Yorumlar Icon_minitimeÇarş. Tem. 11, 2007 9:20 pm

Bill benim Razz
Şaka yapıyorum tabii ki=)
Ama Tom..Bilemiyorum yaa ...
angel

angel

MesajKonu: Geri: Tom Kaulitz Hakkında Yorumlar   Tom Kaulitz Hakkında Yorumlar Icon_minitimeÇarş. Tem. 11, 2007 9:29 pm

bill benim Smile I love you
Immorta£_Nym

Immorta£_Nym

MesajKonu: Geri: Tom Kaulitz Hakkında Yorumlar   Tom Kaulitz Hakkında Yorumlar Icon_minitimeÇarş. Tem. 11, 2007 9:34 pm

Önünde saygıylan eğiliyorum =)
AyCha

AyCha

MesajKonu: Geri: Tom Kaulitz Hakkında Yorumlar   Tom Kaulitz Hakkında Yorumlar Icon_minitimeÇarş. Tem. 11, 2007 9:50 pm

Tom beniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmm Sad Sad
Immorta£_Nym

Immorta£_Nym

MesajKonu: Geri: Tom Kaulitz Hakkında Yorumlar   Tom Kaulitz Hakkında Yorumlar Icon_minitimeÇarş. Tem. 11, 2007 9:56 pm

Ya şimdi sen ne kadar kendini paralasan da o asla senin olmicak kendimizi kandırmayalım değil mi ama Wink Onun dünyada milyon tane hayranı varken burda o beniim kimseye kaptırmam sen başkasını seç tarzı konuşmalar çok mantıksızca ha Wink
AyCha

AyCha

MesajKonu: Geri: Tom Kaulitz Hakkında Yorumlar   Tom Kaulitz Hakkında Yorumlar Icon_minitimeÇarş. Tem. 11, 2007 10:38 pm

oLsun hiçdeiLse kendimizi awutuoruz Sad
Immorta£_Nym

Immorta£_Nym

MesajKonu: Geri: Tom Kaulitz Hakkında Yorumlar   Tom Kaulitz Hakkında Yorumlar Icon_minitimeÇarş. Tem. 11, 2007 10:39 pm

Yanii evet bi nebze..
angel

angel

MesajKonu: Geri: Tom Kaulitz Hakkında Yorumlar   Tom Kaulitz Hakkında Yorumlar Icon_minitimePerş. Tem. 12, 2007 9:53 am

evet bi nebze de olsa avutuyoruz kndimizi .ama bn şanslı görüyorm kndimi. çnkü çevremde billin karakterine çok benzettiğim biri var Smile bille dış görünüşünün alakası yok ama Smile olsun önemli olan huyu pirat
beste&bill

beste&bill

MesajKonu: Geri: Tom Kaulitz Hakkında Yorumlar   Tom Kaulitz Hakkında Yorumlar Icon_minitimeC.tesi Eyl. 29, 2007 3:29 pm

bzm bill len aramısa sadece 2,5 yaşçık var nolcakk cnm! Rolling Eyes
bill_mania

bill_mania

MesajKonu: Geri: Tom Kaulitz Hakkında Yorumlar   Tom Kaulitz Hakkında Yorumlar Icon_minitimeC.tesi Ekim 06, 2007 2:17 pm

BiİiİiL demiş ki:
aşkımmın ikizi I love you Laughing

Smile Smile aynenn yaa aslındaa tomda çokkk tatlı bn tomuda çok sefiyom Smile
Th_MaNiA

Th_MaNiA

MesajKonu: Geri: Tom Kaulitz Hakkında Yorumlar   Tom Kaulitz Hakkında Yorumlar Icon_minitimeCuma Ekim 19, 2007 10:13 am

tmm arkadaşlar tartışmaya gerek yok tomu bn alırım king
tom_naz

tom_naz

MesajKonu: Geri: Tom Kaulitz Hakkında Yorumlar   Tom Kaulitz Hakkında Yorumlar Icon_minitimePtsi Ocak 28, 2008 1:49 pm

Immorta£_Nym demiş ki:
Ya şimdi sen ne kadar kendini paralasan da o asla senin olmicak kendimizi kandırmayalım değil mi ama Wink Onun dünyada milyon tane hayranı varken burda o beniim kimseye kaptırmam sen başkasını seç tarzı konuşmalar çok mantıksızca ha Wink
ama tom illlaki birisnn olcksa bnm olcak Very Happy
sexy

MesajKonu: Geri: Tom Kaulitz Hakkında Yorumlar   Tom Kaulitz Hakkında Yorumlar Icon_minitimePaz Mart 30, 2008 2:22 pm

Immorta£_Nym valla düzgün konuştun. tom kimsenin deil ben tomu çok seviom ama billli çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk Razz
tom_dilara

MesajKonu: Geri: Tom Kaulitz Hakkında Yorumlar   Tom Kaulitz Hakkında Yorumlar Icon_minitimePtsi Haz. 16, 2008 9:58 am

tom seni çok seviyorum

Tom Kaulitz Hakkında Yorumlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tom Kaulitz
» Tom Kaulitz