Tokio Hotel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio Hotel

Tokio Hotel Turkei Forum

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

bill kaulitz hakkında yorumlar..

+5
angel
Immorta£_Nym
beste&bill
BiİiİiL
Love_Bill
9 posters
YazarMesaj
Love_Bill
Admin
Love_Bill

bill kaulitz hakkında yorumlar.. Empty
MesajKonu: bill kaulitz hakkında yorumlar..   bill kaulitz hakkında yorumlar.. Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2007 2:33 pm

bill kaulitz hakkında yorumlarınızı burda paylaşabilirsiniz...
http://tokiohotel.bbflash.net
BiİiİiL

MesajKonu: Geri: bill kaulitz hakkında yorumlar..   bill kaulitz hakkında yorumlar.. Icon_minitimePerş. Mayıs 17, 2007 5:05 pm

aşkemmm o benım cok seviom onu bea canmmmmmmmm flower Laughing Laughing Laughing Laughing
beste&bill

beste&bill

MesajKonu: Geri: bill kaulitz hakkında yorumlar..   bill kaulitz hakkında yorumlar.. Icon_minitimeC.tesi Haz. 09, 2007 3:54 pm

yaa bill yaa anlatamammm bill i ölesiye sewiyorum allahım ağlıcam yaaa bitanem o bnmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ayyyy aşkımmmm Sad Sad Sad Sad Sad ölürüm sanaaaaa aşkım duy sesimiiiiiiiii ya bitanem ölürüm ben ona yerim yaaaaaaaaaaaa ben onuu bitanem sana olan sewgimi sözlerle anlatamayacağım Sad Sad Sad Sad Sad ayyy bitanemmmmmmmmmm ölürüm uğrunaaaa

Bitanem,meleqm herşeyim yaşama sevincim:(SadSad
beste&bill

beste&bill

MesajKonu: Geri: bill kaulitz hakkında yorumlar..   bill kaulitz hakkında yorumlar.. Icon_minitimePerş. Haz. 14, 2007 7:33 am

aşkımo bnm bitanem melqimmmm üfffffffffff Crying or Very sad Crying or Very sad Sad
Immorta£_Nym

Immorta£_Nym

MesajKonu: Geri: bill kaulitz hakkında yorumlar..   bill kaulitz hakkında yorumlar.. Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2007 7:04 pm

Alıntı :
Aşkının ünüyle kirlenmesini istemiyormuş

Çok Türk filmi izlemiş.
Eh beste gene iyisin bak sana küçük bir şans doğmuş oldu Razz Bi de Bill'i tanımıyomuş gibi yaparsın olur biter.Tabii kolların ince mi onu bilemiycem Very Happy

Bu arada 1.83 boya 50 kilo ölecek zavallı..ben bile 1.60 boya 46 kiloyum :S
angel

angel

MesajKonu: Geri: bill kaulitz hakkında yorumlar..   bill kaulitz hakkında yorumlar.. Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2007 7:19 pm

billin aşkı sadece hayal edilecek türden..benim yaptığım gibi ... ben genelde körü körüne bi sanatçının fanı değilimdir yani belki bi grubun sabahtan akşama kadar ipodda tüm albümünü 1 hafta dinlediğim de olmuştur Smile ama çabuk sıkılan biriyim. bill farklı geliyo nedense scratch onu bu kadar benimsememin sebebi aşk ile ilgili düşünceleri ,ailesinin ayrılmasıRolling Eyes ayrıca tarzının farklı olması onu kendime yakın hissediyorum .tamam belki henüz çok genç .yeni yeni tanınıyor.bazı tecrübesizlikleri tabiki olacak.ama onu aşağılamaları söz konusu olamaz.gerçekten iyi biri o.
angel

angel

MesajKonu: Geri: bill kaulitz hakkında yorumlar..   bill kaulitz hakkında yorumlar.. Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2007 7:21 pm

bu arada bende 1.60ım hey bill bana boyunun 10 cmini versene geekçok fazla o boy sana pirat
Immorta£_Nym

Immorta£_Nym

MesajKonu: Geri: bill kaulitz hakkında yorumlar..   bill kaulitz hakkında yorumlar.. Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2007 7:24 pm

angel demiş ki:
bu arada bende 1.60ım hey bill bana boyunun 10 cmini versene geekçok fazla o boy sana pirat

yok yok o zaten kendinden kısa istiyoo o boy sana yeter Very Happy
angel

angel

MesajKonu: Geri: bill kaulitz hakkında yorumlar..   bill kaulitz hakkında yorumlar.. Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2007 7:32 pm

Smile onunla tanışabilsem keşke. acaba türkiyeye gelicek mi?sanırım sen bikaç konserine de gitmişsin .bi bilgin varsa yazarsan sevinirim
Immorta£_Nym

Immorta£_Nym

MesajKonu: Geri: bill kaulitz hakkında yorumlar..   bill kaulitz hakkında yorumlar.. Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2007 7:34 pm

Ben mi?!?Yok bitanem nerdeee.....youtube de falan zilemiştim canlı performanslarını ordan biraz bilgim var..Türkiiye'ye hiç gelmediler bildiğim kadarıyla.
Ahh Almanya'daki Türkler ne şanslı yav...
Keşke gelseler buraya Sad
angel

angel

MesajKonu: Geri: bill kaulitz hakkında yorumlar..   bill kaulitz hakkında yorumlar.. Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2007 7:38 pm

ben de konserine gitmişsin sandım Smile ya ben bi yerde bi resim görmştüm bi muhabir grupla röportaj yapıyo arkalarındaki duvarda türk bayrağı vardı .bi bulsam o resmi .belki gelecek temmuza ankaraya gelebilirlermiş diye okumuştum bi yerde. eh bende ankaradayım .gelirlerse çook iyi olur Very Happy
Immorta£_Nym

Immorta£_Nym

MesajKonu: Geri: bill kaulitz hakkında yorumlar..   bill kaulitz hakkında yorumlar.. Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2007 8:03 pm

Nee!Gelecek Temmuz derken?Bu sene yani şu an içinde bulunduğumuz ay mı?Değildir..Gelseler bile bence İstanbul'a gelirler..Umarım İstanbul'a gelirler..
angel

angel

MesajKonu: Geri: bill kaulitz hakkında yorumlar..   bill kaulitz hakkında yorumlar.. Icon_minitimeSalı Tem. 10, 2007 12:14 pm

gelecek temmuz derken 2008 temmuzu kasteddim bu temmuz değil maaleseff Crying or Very sad ve ankaraya gelecekler diye okumuştum ama istanbula gelirlerse de sorun değil ne olursa olsun gitmeye çalışırım pirat
beste&bill

beste&bill

MesajKonu: Geri: bill kaulitz hakkında yorumlar..   bill kaulitz hakkında yorumlar.. Icon_minitimePtsi Eyl. 03, 2007 5:39 pm

yaa izmire gelsinlerr Sad
bill_mania

bill_mania

MesajKonu: Geri: bill kaulitz hakkında yorumlar..   bill kaulitz hakkında yorumlar.. Icon_minitimeC.tesi Ekim 06, 2007 1:41 pm

aşkım ya çok tatlıı çok sefiyommmm Smile
nazlı

MesajKonu: nazlı   bill kaulitz hakkında yorumlar.. Icon_minitimePtsi Ara. 10, 2007 5:04 pm

biil seni çoooooooooooook seviorum aşığım sana çok tatlısın kendine ozgu bi tarzın var ve sana çok yakışıo askım olurum senin için okadar tatlısın ki anlatamam I love you
esra-bill

MesajKonu: Geri: bill kaulitz hakkında yorumlar..   bill kaulitz hakkında yorumlar.. Icon_minitimeÇarş. Ocak 02, 2008 11:23 am

bill aşkımseni çok sewiyorumm yazın almanayaya seni görmeye geliomm aşkımm seni görcem için çk mutluyum
nazlı

MesajKonu: nazlı   bill kaulitz hakkında yorumlar.. Icon_minitimePaz Ocak 06, 2008 2:33 pm

arklar daha kaçkere yazmam lazım g e l m i o l a r işte gelmiolar ya bill seni seviom
sexy

MesajKonu: Geri: bill kaulitz hakkında yorumlar..   bill kaulitz hakkında yorumlar.. Icon_minitimeÇarş. Nis. 02, 2008 4:33 pm

ben onun için ölürüm be aşkım o benim o kadar çok hiç kimseyi sevmedim sevememde ailem bile bill den sonra gelir hep onu beledim ama o gelmedi pale Sad

bill kaulitz hakkında yorumlar..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bill Kaulitz
» Bill Kaulitz