Tokio Hotel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio Hotel

Tokio Hotel Turkei Forum

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ekşi Sözlüğe Göre Tokio Hotel

+5
Immorta£_Nym
angel
tfan
beste&bill
Love_Bill
9 posters
YazarMesaj
Love_Bill
Admin
Love_Bill

Ekşi Sözlüğe Göre Tokio Hotel Empty
MesajKonu: Ekşi Sözlüğe Göre Tokio Hotel   Ekşi Sözlüğe Göre Tokio Hotel Icon_minitimePaz Mayıs 06, 2007 12:03 pm

dört alman veletten oluşan rock topluluğu. anne-babası hakkında derin düşüncelere daldığım, cins görünüşlü 15 yaşındaki bill'in solistlik yaptığı grupta diğer elemanlar 15-18 yaşları arasında. ama allah için iyi çalıyorlar. şu sıralar televizyonlarda durch den monsun isimli şarkıları dönüyor.

almanya'da yılın en büyük çıkış yapan grubu seçildi. durch den monsun single'ının büyük çıkış yapmasının ardından schrei albümünü çıkardılar. gruba gelince: solist: bill, bass: georg, davul: gustav, gitar: tom
official sitenin linkini de vereyim de tam olsun:
http://www.tokio-hotel.de (almanca)

15-18 yaslarinda olduklarina kesinlikle inanmadigim, daha sakallari bile cikmamis, ne olduklarini, kim olduklarini ögrenemeden ciglik atan vahsi kizlarin önüne parcalanmak üzere konulmus medya yemeklerinden 4 tanesi. almanya´da vodka icip sabahlara kadar parti yaptiklari icin jugendamt´in ailelerine büyük uyarilar yaptigi bu ufakliklarla her zaman oldugu gibi viyana havaalaninda karsilastim. kahire´ye gidiyorlardi, london sokaklarinda dolasan beatles gibi yüz ifadeleri ve yürüyüs tarzlariyla söhreti ne kadar sindirebildikleri asikardi. bill denilen makyajli cocuk 1,5 saat boyunca günes gözlüklerini cikartmadan bekledi, ismi hakkinda fikir sahibi olmadigim rasta sacli diger velet ise kis ortasinda* kafasina taktigi yazlik kasketiyle alay konusu oldu. etraflarinda artik menajerleri midir, ailelerinden birileri midir bilemem sirtlanlara benzeyen tuhaf yetiskinlerle bindiler o ucaga ve biz arkalarindan üzülerek baktik.

ergenlik cagi kapisi esigine ilk adimlarini atan, girmekte tereddüt eden, bazen geri dönüp cocuk kalmayi, cogu kez de gecmise mazi deyip yeni bir dünyada yolculuga cikmanin heyecanina kapilan
ön-ergenlik dönemi sancilarinin sahibi veletlerin acilarina, sevinclerine tercümanlik eden, ayrica kendi adlarina dergi, kitap, t-shirt, oyuncak ve benzeri bilumum esya piyasaya sürerek onlarin zaten kisitli olan
cep harcligina göz diken, ac gözlü bir manager sayesinde birdenbire, gökyüzünden parasütle inip
pop dünyasina iltihak eden, cocukluklarini yasamadan meshur olmanin depreminde depresip alkolü
fazla kacirdiklarinda sari basinin mansetine gecen, o nedenle cocuk/genclik dairesinin panige kapilmasina yol acan, sezonluk sovlari bittiginde eskiyip unutulacak, ama yerlerine yenileri gelecek bir grup.

ilk bakista yaslarini ve cinsiyetlerini cozemeyerek agzim bir karis acik izledigim alman veletler. schrei ve durch den monsun dinlenmeli.

ilk kez stefan raab'in sundugu tv total programinda tanidigim grup dün gece tekrar stefan raab'a konuk oldu. iki kardesim ilk kez dün grubu görmüs ve tanimis oldu. grubun solisti bill icin, benim aksini söylememe ragmen, "ya bu kiz!?" deyip durdular.

stefan raab'in durmadan dalga gectigi grubun seveni oldugu kadar sevmeyeni de cok.

bir kac ay önce bir barda grubun solisti bill ile ikizkardesinin elinde bira bardaklari ile görüntülenmesi sonucunda almanya'da bayagi bir olay oldu.

kliplerini izledigim zaman cinsiyetlerini cozemedigim,daha dogrusu cozdugum ama yanlis cozdugum asi gorunumlu grup.
ben onlari kiz daha dogrusu lezbiyen zannetmistim,hadi bill neyse de tom denilen elemanin da erkek oldugunu ogrenmek beni soke etti.
ayrica belirtmeden gecemicem bastaki solist bill fotoraflarinda direk tatudaki esmer kiza benziyor.evet evet ben bunlari lezbiyen zannediyordum...ama cok benziyorlar...

geldikleri gibi giderler diye umdugum medya sisirmesi 4 velet.

feci love hotel cagrisimina yol acan grup ismi...

cinsiyetlerini anlamanın imkansız olduğu iğrenç bir velet grubu.

kendi gözlerinizle görünüz;
https://2img.net/r/ihimizer/...llpaper016be2yx2ba.jpg
http://tokiohotel.bbflash.net
beste&bill

beste&bill

MesajKonu: Geri: Ekşi Sözlüğe Göre Tokio Hotel   Ekşi Sözlüğe Göre Tokio Hotel Icon_minitimeCuma Haz. 08, 2007 5:42 pm

hadi beeee sinirlendirmesinler bni Evil or Very Mad cinsiyetini çözememişmiş hahaaaaaaaa Mad Mad
beste&bill

beste&bill

MesajKonu: Geri: Ekşi Sözlüğe Göre Tokio Hotel   Ekşi Sözlüğe Göre Tokio Hotel Icon_minitimePerş. Haz. 14, 2007 7:39 am

gıck oldum yaaaaaaaa üffff:: affraid
beste&bill

beste&bill

MesajKonu: Geri: Ekşi Sözlüğe Göre Tokio Hotel   Ekşi Sözlüğe Göre Tokio Hotel Icon_minitimePtsi Haz. 25, 2007 10:19 am

yaaaaa gıcıq oldum yaaaa Evil or Very Mad
beste&bill

beste&bill

MesajKonu: Geri: Ekşi Sözlüğe Göre Tokio Hotel   Ekşi Sözlüğe Göre Tokio Hotel Icon_minitimePtsi Haz. 25, 2007 10:20 am

yaa kim diooo yaa bunları döverim bn bunlarırı Mad Mad
beste&bill

beste&bill

MesajKonu: Geri: Ekşi Sözlüğe Göre Tokio Hotel   Ekşi Sözlüğe Göre Tokio Hotel Icon_minitimePtsi Haz. 25, 2007 10:21 am

alllahım yaa gıcıq oldum valaaaa bounce
beste&bill

beste&bill

MesajKonu: Geri: Ekşi Sözlüğe Göre Tokio Hotel   Ekşi Sözlüğe Göre Tokio Hotel Icon_minitimePtsi Haz. 25, 2007 10:22 am

keşke yaz<masandınız yaa moralim bosull Sad du
tfan

MesajKonu: Geri: Ekşi Sözlüğe Göre Tokio Hotel   Ekşi Sözlüğe Göre Tokio Hotel Icon_minitimeSalı Tem. 03, 2007 7:26 pm

walla ben sadece güldüm komik!!ama cidden çok ağır eleştirmişler!! scratch Evil or Very Mad
angel

angel

MesajKonu: Geri: Ekşi Sözlüğe Göre Tokio Hotel   Ekşi Sözlüğe Göre Tokio Hotel Icon_minitimePaz Tem. 08, 2007 5:41 pm

kesinlikle!o yorumları yapan şahıslar önce kendilerine baksınlar dimi ama kendileri nadide sesleriyle Twisted Evil nası güzel parçalar yaparlardı eminimm Evil or Very Mad
Immorta£_Nym

Immorta£_Nym

MesajKonu: Geri: Ekşi Sözlüğe Göre Tokio Hotel   Ekşi Sözlüğe Göre Tokio Hotel Icon_minitimePtsi Tem. 09, 2007 6:41 pm

Çooook var bu düşüncelere sahip olan..
Şimdi ağır metalcilerin TH hakkında böyle düşünmesini doğal karşılamak lazım ne de olsa piyasada senelerdir müzik yapan ama yine de piyasa olmayan milyon kadar grup var...Onlar bu kadar haber edilmezken birden bire pop mu rock mı ne yaptıkları belli olmayan 4 tane veledin çıkıp ortalığı darma duman etmesini kaldıramıyorlar,müziklerine hakaret sayıyorlar,gayet anlaşılır bir durum ANCAK,onların da anlayamadığı ya da kabullenemediği şöyle de bir şey var,TH ile ağır metal aynı kefeye konulamaz.TH nin yaptığı pop-rock iken ve pop-rock da insanların şu an ağır metalden daha fazla dinlediği bir tür iken,tabii ki kimse kalkıp da Pain Salvation'ın ya da Death'in peşine düşmez..Ticari açıdan bakar piyasa buna,metal ise işin ticari yönünden çok uzak.
Uzun lafın kısası,keşke insanların kişiliklerine,tarzlarına hakaret etmeden küçük çaplı eleştirilerde bulunsalar..
AyCha

AyCha

MesajKonu: Geri: Ekşi Sözlüğe Göre Tokio Hotel   Ekşi Sözlüğe Göre Tokio Hotel Icon_minitimeÇarş. Tem. 11, 2007 9:43 pm

Sonuna kadar katıLıorum sana hakLısın Jijim çekemioLar qrubu onLarın hayranLarı 4 weLet dedikLeri qrubun hayran sayısının yarısıdır eminim ya her üLkede herşehirde bnLerce hayranı war TH nin !!! onnardan bride ben oLuorum What a Face

çatLasınLar patLasınLar !!! Very Happy Very Happy Cool
th_qirl

MesajKonu: Geri: Ekşi Sözlüğe Göre Tokio Hotel   Ekşi Sözlüğe Göre Tokio Hotel Icon_minitimeÇarş. Tem. 25, 2007 10:11 am

aa weletmiş deli mi ne aptal yaratık qit sen aynaya baq gerii Evil or Very Mad
bill_mania

bill_mania

MesajKonu: Geri: Ekşi Sözlüğe Göre Tokio Hotel   Ekşi Sözlüğe Göre Tokio Hotel Icon_minitimeC.tesi Ekim 06, 2007 2:13 pm

AyCha demiş ki:
Sonuna kadar katıLıorum sana hakLısın Jijim çekemioLar qrubu onLarın hayranLarı 4 weLet dedikLeri qrubun hayran sayısının yarısıdır eminim ya her üLkede herşehirde bnLerce hayranı war TH nin !!! onnardan bride ben oLuorum What a Face

çatLasınLar patLasınLar !!! Very Happy Very Happy Cool

bncede kıskanıyolar ama bunlar ii bi döwmek lazımki akılları başlarına gelsin Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Laughing lol!
nazlı

MesajKonu: Geri: Ekşi Sözlüğe Göre Tokio Hotel   Ekşi Sözlüğe Göre Tokio Hotel Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 11:12 am

ya bu kim ya vala dalarım bn buna once donupte aynaya baksın veletmiş ne oldukları belli diilmiş hah guluyum bari onlara laf yok sevmiıosan sevme kardesim ama bu kadarda ağır eleştırılmezki bi insan ala ala th fanlarından biri olarak çok kızdım bill seni sevyom aşkıtom Twisted Evil
nazlı

MesajKonu: Geri: Ekşi Sözlüğe Göre Tokio Hotel   Ekşi Sözlüğe Göre Tokio Hotel Icon_minitimeC.tesi Ara. 22, 2007 3:48 pm

I love you bill aşkım seni çok swiyorum kim ne derse desin o kadar tatlı ve yakışıklısın ki seni ve grubu kotuleyenler çekemiolar sizi bugun bi istede bill in resmini gordum ve çok sinirim bozuldu yani bu kadarda olmazki elime bi geçirsem sizi varya evire cevire doverim ama neyse aşkımm seni çok seviorum ya sen bi tanesin yaa ___**bill___** I love you aşığım sana ya

Ekşi Sözlüğe Göre Tokio Hotel
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tokio Hotel
» TOKIO HOTEL DER LETZTE TAG FANSPECIAL BACKSTAGE LIVE CLIP
» BLUE JEAN dergisinden bu ayki dev tokio hotel posteri!